У суботу двома матчами продовжився сьомий тур у Другій лізі.

“Рубікон” Київ – “Звягель” Новоград-Волинський 0:3

0 – 1. Ващишин – 52.

0 – 2. Ващишин – 69.

0 – 3. Ващишин – 79.

Оновлений “Рубікон” з низкою молодих гравців у складі приймав “Звягель”. Колектив із Новоград-Волинського вважався фаворитом протистояння і йому вдалося підтвердити свій статус. На початку другого тайму “Рубікон” залишився у меншості. Червону картку отримав Шостка. Гості покарали свого суперника відразу. М’яч у свій актив записав Артур Ващишин. Ще через 20-ть хвилин Артур забив вдруге. До завершення матчу Ващишин забив третій м’яч у грі. Таким чином, матч завершився перемогою “Звягеля” – 3:0.

Друга ліга, 7-й тур.

“Нива” Вінниця – “Кремінь-2” Кременчук 1:0

1 – 0. Загорулько – 58.

Вінницька “Нива” мала реабілітуватися за поразку від бузівської “Ниви” у минулому турі. Проте, все було не так просто. Підопічні Юрія Чумака вкотре приємно вразили і дали гідний більш більш іменитому супернику. Долю зустрічі вирішив забитий м’яч від граючого президента “Ниви” Артура Загорулька.