Дніпро-1 у гостьовому матчі Ліги конференцій здолав володаря Кубка Ліхтенштенйну.

Перший тайм матчу під зливою пройшов за сценарієм першої зустрічі тиждень тому в Кошиці. Українці відкрили рахунок зусиллями Яніса Амаша, який потужно пробив з-за меж штрафного майданчика. Хазяї відповіли голом Елміна Растодера, забутого в небезпечній близькості від воріт Валефа.

Друга половина гри пройшла з переважною перевагою ліхтенштейців, які створили величезну кількість моментів біля воріт дніпрян. Проте реалізація не дозволила Вадуцу конвертувати їх у забиті м’ячі.

Натомість на першій коменсованій хвилині Артем Довбик свій шанс не змарнував. Форвард головою замкнув навісну флангову передачу Володимира Танчика.

В результаті 2:1 – найважча перемога української команди. Дніпро-1 із сімома очками посідає друге місце у групі Е.