Наступний розіграш Ліги Націй проводитиметься за зміненими правилами, що включатиме матчі плей-офф. УЄФА вже представив свої ідеї 54 національним федераціям.

Починаючи з сезону 2024/25 переможцям груп Дивізіону А більше не гарантується вихід у фінальний турнір. Вони зіграють у плей-офф проти команд, які посіли другі місця, за право участі у Фіналі чотирьох.

Зміни також включатимуть боротьбу за вихід до Дивізіону А. Команди Дивізіону А, які посіли треті місця, повинні зіграти плей-офф з іншими командами в групах нижчого дивізіону.

Цього сезону Ліги націй у фінальну четвірку вийшли команди з Хорватії, Нідерландів, Іспанії та Італії.

Нагадаємо, що футбольний рік видався невдалим для збірної України: наша команда програла фінал стикового турніру Уельсу (0:1), втративши шанс на поїздку на чемпіонат світу в Катарі, а потім поступилася першим місцем у групі Ліги націй, яке дає можливість піднятися в дивізіон. А, Шотландії.

Зазначимо, що якби діяв новий формат, Україна б посперечалася за вихід до Дивізіону А з командами Польщі, Німеччини, Швейцарії чи Франції.