Переможна клубна рекордна серія Дніпра-1 в УПЛ триває 11 ігор, м’ячі 33-3
  • Переможна клубна рекордна серія Дніпра-1 в УПЛ триває 11 ігор, м’ячі 33-3.
  • Дніпро-1 не пропускає голів у Чемпіонатах впродовж рекордних для клубу 618-ми хвилин.
  • 218-та в УПЛ велика перемога Динамо, в тому числі 2-а над Рухом.
  • 1-а в УПЛ перемога Дніпра-1 над Зорею (у 6-й грі) виявилася з великим рахунком.
  • Зоря перервала в УПЛ клубну рекордну гольову серію, яка тривала 22 гри – 49 м’ячів.
  • Безнічийна клубна рекордна серія Дніпра-1 продовжується в Чемпіонатах 22 гри: 18 перемог та 4 поразки.
  • Завершилася клубна рекордна домашня переможна серія Колосу, яка тривала в Чемпіонатах 5 ігор, м’ячі 7-1.
  • Перервався клубний рекордний гольовий серіал Колосу на своєму полі, що тривав в УПЛ 6 матчів – 8 м’ячів.
  • Динамо зберігає свої ворота «сухими» в Чемпіонаті впродовж 290 хвилин.
  • Колос зберігає домашні ворота «сухими» в Чемпіонатах впродовж рекордних для клубу 439-ти хвилин.
  • Завершився пропускний серіал Інгульця в Чемпіонатах довжиною у 10 ігор – 13 голів.
  • Інгулець не перемагає в УПЛ 6 матчів поспіль: 3 нічиї та 3 поразки, а на полях суперників – впродовж рекордних для клуба 9-ти ігор: =5-4.
  • 1-а в Чемпіонатах домашня поразка Вересу від Металіста – у 3-й грі.
  • Пропускна серія Металіста в Чемпіонатах триває 7 ігор – 15 голів.
  • Верес на своєму полі не перемагає в УПЛ 4 гри поспіль: =2-2.
  • Безнічийна виїзна серія Металіста триває в УПЛ 5 ігор: 4 перемоги та поразка.
  • Безвиграшна серія Кривбасу триває в УПЛ 6 ігор: 3 нічиї та 3 поразки.
  • Закінчився пропускний рекордний серіал Минаю в Чемпіонатах, який тривав 13 ігор – 24 голи.
  • Перервався пропускний серіал Минаю на полях суперників в УПЛ, який тривав впродовж рекордних для клубу 15-ти ігор – 28 м’ячів.
  • Безвиграшна серія Руху на полях суперників триває в Чемпіонатах 5 ігор: 2 нічиї та 3 поразки.
  • Пропускний серіал Руху триває в Чемпіонатах 7 ігор – 12 голів.
  • 910-й матч Динамо в УПЛ: +665=153-92 м’ячі 1959-599, 80-й – Дніпра-1: +39=11-30 м’ячі 128-101, в тому числі 40-й на своєму полі: +25=3-12 м’ячі 74-38, 50-й – Минаю: +6=15-29 м’ячі 32-83.
  • 370-а гостьова гра Чорноморця в Чемпіонатах: +94=90-186 м’ячі 322-535, 290-а – Металіста: +95=80-115 м’ячі 327-397.
  • 320-й домашній матч Кривбаса в УПЛ: +143=93-84 м’ячі 387-297.
  • 60-й домашній матч Вересу в УПЛ: +26=18-16 м’ячі 68-58.
  • 10-й матч Інгульця без пропущених голів в УПЛ.
  • Володимир Чеснаков стає автором 50-го в УПЛ гола Ворскли у ворота Чорноморця.
  • 1-й хет-трик в УПЛ оформлює Артем Довбик (Дніпро-1, у 68-й грі).
  • 5-й дубль в Чемпіонатах оформлює Віталій Буяльський (Динамо).
  • 55-й гол в складі Динамо у всіх турнірах забив Віталій Буяльський: 39 – в УПЛ, 1 – в Кубку, 14 – у єврокубках та 1 – в Суперкубку
  • 30-й гол в УПЛ забиває Артем Довбик (3-й м’яч у грі), 5-й – Олександр Каплієнко (Металіст), Дмитро Кльоц (Верес), 1-й – албанець Сефері (Ворскла, у 6-й).
  • Гольовий серіал Артема Довбика триває в УПЛ 3 гри – 5 голів.
  • У 2-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Олександр Каплієнко (Металіст), який раніше забивав суперникам запорізького Металурга.
  • 50-й матч в УПЛ провів Данило Книш (Металіст), Тимур Стецьков (Кривбас), 1-й – Кевін Кубемба (Чорноморець), Драган Ловріч, Ріфет Капіч (обоє – Кривбас), Богдан Слюбик (Рух).
  • У 4-му для себе клубі УПЛ дебютує Богдан Бутко (Зоря), який раніше виступав за Волинь, Маріуполь і Шахтар, 3-му – Юрій Коломоєць (Минай) – за Олександрію і Ворсклу, 2-му – Орест Костик (Металіст) – за Львів, Данило Кравчук (Інгулець) – за Ворсклу, Максим Хлань (Зоря) – за Карпати, Богдан Чуєв (Минай) – за Ворсклу.
  • Денис Бойко (Динамо) провів 50-й «сухий» матч у складі Динамо у всіх турнірах: 36-й – в УПЛ, 5 – в Кубку, 8 – у єврокубках та 1 – в Суперкубку.
  • 40-й домашній матч Віктора Скрипника біля керма різних клубів УПЛ: +22=10-8 м’ячі 62-31.
  • 40-й гостьовий матч Леоніда Кучука на чолі різних клубів УПЛ: +13=12-15 м’ячі 34-49.
  • Роман Григорчук на чолі різних команд УПЛ зазнав 30-ї гостьової поразки: 25 в Чорноморці та 5 – в запорізькому Металургу.
  • 90-й в Чемпіонатах пенальті у ворота Металіста – 66-й гол.
  • 2-й з 2-х в УПЛ реалізований пенальті Дмитра Кльоца (Верес).
  • 5-й з 6-ти в Чемпіонатах реалізований пенальті у ворота Ореста Костика (Металіст).
  • 5-й (!) раз в УПЛ вилучається з поля Сергій Кравченко (Чорноморець), 1-й – Іван Дібанго (Кривбас, у 2-й грі).
  • 100-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Володимир Висоцький (Запоріжжя), 40-й – Руслан Єрмоленко (Чернігів).