Удінезе в рамках 28-го туру Серії А зазнав поразки від Удінезе (1:2).

Чемпіонат Італії 2021/22, 28-й тур

Удінезе – Сампдорія – 2:1

Голи: Деулофеу, 4, Удогі, 12 – Капуто, 13

Програму дня в Серії А відкривав поєдинок між Удінезе й Сампдорією. Наш Владислав Супряга в заявку не потрапив, а його одноклубники програли – причому все вирішилось у стартові 13 хвилин. Генуезці пропустили гол вже на 4-й (відзначився Деулофеу), а Удогі на 12-й подвоїв перевагу фріульців – втім, Капуто відіграв один м’яч рівно за хвилину. 2:1!

Саме з цим рахунком матч і добіг кінця. Внаслідок цієї поразки Сампа опустилася на 16 місце, а від зони вильоту її відділяють всього 4 залікових бали.

Максимович Назар

Recent Posts

Марлон Гомес: Мені дуже допомагає, що Судаков, Бондар, Криськів є гравцями високого рівня

Півзахисник «Шахтаря» Марлон Гомес прокоментував хет-трик у ворота «Чорноморця» (4:1) в УПЛ. Читати далі

38 хв. ago

Іван Надєїн: Скажу відверто, мене теж трохи здивував склад Вереса на Динамо

Президент «Вереса» Іван Надєїн прокоментував поразку в матчі з «Динамо» (0:3) в УПЛ. Читати далі

41 хв. ago

Довбик та Лунін – претенденти на потрапляння до команди сезону 2023/24 у Ла Лізі

Ла Ліга оголосила про старт глядацького голосування за команду сезону 2023/24 у чемпіонаті Іспанії. Читати далі

43 хв. ago

Стали відомі претенденти на звання тренера квітня в АПЛ

Головний тренер «Манчестер СІті» Пеп Гвардіола, наставник «Арсеналу» Мікель Артета та коуч «Евертона» Шон Дайч номіновані на звання тренера квітня в АПЛ. Читати далі

46 хв. ago

Динамо потрапило до топ-10 клубів світу в рейтингу національної ідентичності

Міжнародний центр спортивних досліджень (CIES) провів аналіз серед 56 ліг, для того, щоб визначити індекс…

4 години ago

10 років тому відбувся останній на сьогоднi матч Шахтаря на Донбас Арені

2 травня 2014 року, рівно десять років тому відбувся останній на сьогоднішній день матч Шахтаря…