Головний тренер Аль-Айна Сергій Ребров поділився емоціями від перемоги над Діббою (2:0) у поєдинку 5-го туру чемпіонату ОАЕ.

“Матч з Дібба був дуже важливим для нас і ми здобули першу перемогу на виїзді. Команда добре підготувалася до зустрічі, і ми чудово знали, що нам буде нелегко.

Гол на початку першого тайму допоміг нам вирішити результат, а також сприяв покращенню нашої гри, особливо якщо суперник грає в оборонний футбол”, – цитує Реброва офіційний сайт Аль-Айна.

Нагадаємо, Ярмоленко відкрив рахунок вже на 6-й хвилині, а масну крапку команда українця поставила за мить до фінального свистка. Після 5-ти турів Аль-Айн набрав 10 очок і піднявся на третю сходинку турнірної таблиці чемпіонату ОАЕ.