В межах 6-го туру чемпіонату юнацьких команд Колос здобув впевнену перемогу над Інгульцем.

УПЛ U-19, 6-й тур.

«Колос» (Ковалівка) – «Інгулець» (Петрове) 2:0

Голи: Тутєров, 57, Шалабай, 90+3

«Колос»: 31.Пахолюк, 10.Іродовський, 18.Поправка, 13.Канаєв, 8.Криворучко, 21.Ставничий-к, 15.Денисенко (14.Безручук, 46), 9.Кузик (24.Шалабай, 76), 5.Корнійчук, 67.Данилюк (99.Ковальов, 46), 11.Тутєров.
Запасні: 25.Друі, 6.Дзюба, 17.Кривенко, 69.Максименко.

Старший тренер – Олександр Поздєєв.

«Інгулець»: 1.Корогод, 44.Чечер, 5.Кічко, 22.Шкурко, 27.Полтавець, 8.Чабан, 17.Хоменко (25.Кляцький, 59), 10.Кабаченко (13.Горяний, 69), 20.Войтюк, 16.Бойко. 3.Жилінський-к.
Запасні: 2.Пивовар, 12.Малий, 9.Рубаненко.

Старший тренер: Ігор Хоменко.

Попередження: Поправка, 19, Іродовський, 45, Канаєв, 73 – Кабаченко, 67, Жилінський, 74, Чечер, 90+3, Войтюк, 90+9

Те, що сьогодні зустрічаються близькі за рівнем команди, підтвердив перший тайм. Моментів біля обох воріт було відверто не багато, а коли вони виникали хлопцям явно бракувало якості в останніх діях аби довести справу до забитого м’яча.
По перерві Олександр Поздєєв зробив подвійну заміну, в той час як його візаві залишив свій склад без змін. Розпочали другий тайм команди активніше і вже на перших хвилинах “Інгулець” міг відкривати рахунок, але удар Хоменка з вигідної позиції був не точним.
За такої гри було дуже важливо забити першими гол, який би дозволив почувати себе більш комфортно. І “Колос” таки це зробив. Перед голом ковалівці класно розіграли стандарт, проте Криворучко не влучив по м’ячу із забійної позиції. Не пройшло і хвилини, як в свої повпотрній атаці “Колос” досягнув свого.

Іродовський віддав чудову передачу до штрафного майданчику на Тутєрова і наш форвард не менш чудово розібрався в цій ситуації – 1:0. Одразу ж наші хлопці могли подвоїти рахунок, але Кузик трохи не добіг до дальньої стійки аби замкнути класну передачу з флангу.

Нервова кінцівка матчу принесла успіх “Колосу”. На всі сто, як кажуть, спрацювали заміни. Безручук поборовся у штрафному до кінця, зберіг м’яч у непростій ситуації та викотив пас під удар Шалабаю. Антон холоднокровно виконав епізод: прийом, удар – гол. 2:0 на користь ковалівців і команда набирає в таблиці вже 10 очок та піднімається на 5 позицію.