Динамо у матчі 3 туру Ліги Європи-2022/23 на виїзді поступилось Ренну. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь французького клубу.

Ліга Європи. 3 тур, Група В

Ренн – Динамо 2:1 (1:1)

Голи: 1:0 – 23 Терьє, 1:1 – 33 Циганков, 2:1 – 89 Дуе.

«Ренн»: Манданда, Ассіньйон, Родон, Теате, Мелінг, Трюффер, Ті, Маєр (Калімуендо, 64), Угошукву, Буріжо, Гуїрі (Дуе, 64), Тер’є.

«Динамо»: Бойко, Кендзера, Попов, Забарний, Дубінчак, Караваєв, Сидорчук, Буяльський, Циганков (Караваєв, 86), Шепелев, Кабаєв (Ванат, 79), Бесєдін.

Французький клуб був близький до того, щоб відзначитись голом ще у дебюті гри, але Маєр, Родон і Тер’є пробили неточно.

І все ж, Ренн досяг свого на 23-й хвилині, коли Гуїрі віддав пас на Тер’є, а той, хоча й перебував під кутом, пробив у дальній верхній кут воріт Бойка.

Динамо зуміло відновити рівновагу по завершенні півгодини гри: класну комбінацію гостей після пасу Буяльського завершував Циганков, чий удар відбив Манданда, але з добиванням вінгера він вже нічого не зміг вдіяти.

Господарі поля знову активізувалися на початку другого тайму, але Асіньйон (двічі) і Тет свої моменти не використали.

Наприкінці години з гри з гаком вже Бойко врятував київську команду від вірного голу після удару Буріжо, а пізніше Тер’є ледь не опинився із ним сам-на-сам.

Тим не менш, Ренн дотиснув Динамо на передостанній хвилині гри, коли внаслідок грубої помилки Попова відзначився Дуе.

Поразка залишила Динамо на останньому місці в групі без очок в активі.