6-й тур Першої ліги мовою чисел та фактів

Серіали

• Полісся не пропускає у чемпіонаті впродовж 310-ти хвилин
  • Карпати у Першій лізі на своєму полі не грають внічию впродовж рекордних для клубу 18-ти ігор: 14 перемог та 4 поразки.
  • Безнічийна серія Оболоні триває 5 ігор – 4 перемоги та поразка.
  • Переможна хода ЛНЗ триває 4 гри, а ворота черкащан зберігаються «сухими» у чемпіонаті впродовж 380 хвилин.
  • Буковина завершила дві свої серії у Першій лізі: безвиграшну з 13-ти ігор поспіль: 3 нічиї та 10 поразок та безгольову, що тривала впродовж 375 хвилин.
  • Завершилися серії без пропусків голів Епіцентру, яка тривала 337 хвилин та Ниви – 299 хвилин.
  • Гравці Маріуполя не набирають очок в чемпіонаті у 4-х поспіль матчах,
  • Завершилася безгольова серія Маріуполя , що тривала 228 хвилин.
  • Кремінь на своєму полі обходися без нічиїх у Першій лізі 5 ігор підряд – 2 вікторії та 3 поразки.
  • Завершилася пропускна серія Металурга у Першій лізі, що тривала 6 ігор – 12 голів.

Великі перемоги

• Усімдесятдев’яте у Першій лізі зафіксовано перемогу перемагає саме з рахунком 5:0 , в тому числі 1-й раз Полісся – у 476-й грі.
  • Третя у Першій лізі велика перемога Оболоні над Кременем і знову з рахунком 3:0, 1-а – ЛНЗ (у 6-й грі)
  • Десята у Першій лізі велика домашня поразка Кременя.
  • Перша у Першій лізі велика поразка Діназу – у 6-й грі, Скорука – у 5-й.

Вольові перемоги

• 13-а у Першій лізі вольова перемога Буковини, в тому числі перша над Маріуполем (у першій грі).
  • П’ята у Першій лізі вольова перемога Карпат, в тому числі перша над Прикарпаттям (у 5-й грі).
  • 29-а у Першій лізі безвольна поразка Прикарпаття, перша – Маріуполя (у 6-й грі).

Дублі

• Третій дубль у Першій лізі оформлює Василь Палагнюк (Буковина), Пилип Будківський, який стає автором 45-го дубля Полісся у Першій лізі, перший – Віталій Груша, який стає автором найшвидшого з усіх 20-ти дублів Оболоні – на 11-й хвилині.
  • 24-й дубль у Першій лізі суперників Кременя, 2-й – Діназу та Маріуполя.

Голи

• 68-й гол проводить Олександр Батальський (Оболонь) і наздоганяє за цим показником Володимира Мельниченка, який посідає 10-е місце у списку найкращих голеадорів за всю історію Першої ліги.
  • 5-й гол у Першій лізі забиває Роман Волохатий (Нива), Андрій Сторчоус (ЛНЗ), перший – Юрій Глущук (Епіцентр, у 44-й грі), Володимир Столяр (Буковина, у 6-й), Роман Вовк (Чернігів, у 5-й).
  • У другому для себе клубі Першої ліги відкриває лік голів Артур Рябов (Карпати), який раніше забивав суперникам Волині, Андрій Сторчоус (ЛНЗ) – Черкащини, Антон Євдокимов (ЛНЗ) – Авангарду.
  • 200-й гол пропущений Гірником-Спортом у Першій лізі при Ігорю Жабченку.

Матчі

• 250-й матч у Першій лізі провів Олександр Батальський (Оболонь), 50-й – Ігор Гатала (Нива), Микола Ляшенко (Буковина), Єгор Прокопенко (Оболонь), Артем Сьомка (Гірник-Спорт).
  • 200-й матч Ігоря Жабченка біля керма різних клубів Першої ліги: 153-й – в Гірнику-Спорті та 47 – у Зірці.
  • Баланс усіх ігор: +70=49-81 м’ячі 241-262.
  • У третьому для себе клубі Першої ліги дебютує Антон Яременко (Полтава), Олександр Сніжко (Металург), Тимофій Сухар (Скорук), 2-му – Владислав Хамелюк (ЛНЗ).
  • Дебютують у Першій лізі Джіліндо Безгубченко (Діназ), Вадим Сидун (Карпати), Станіслав Демків (Прикарпаття), Іван Мельниченко (Маріуполь), Сергій Каретник (Полтава), Едуард Галстян (Чернігів), Олександр Подрезан (Гірник-Спорт).
  • перший у Першій лізі «сухий» матч Назара Байди (Металург, у 5-й грі).

Вилучення

• перша у Першій лізі червона картка для Іллі Скрипника (Буковина, у 6-й грі).
  • удруге у Першій лізі показує гравцям червоні картки Назарій Дьордь (Ужгород).

Пенальті

• 15-й пенальті з 20-ти у Першій лізі реалізовує Василь Грицук (Полісся), 5-й з 6-ти – Василь Цюцюра (Прикарпаття), 1-й з 2-х – Василь Палагнюк (Буковина).
  • 10-й з 12-ти реалізований пенальті у Першій лізі у ворота Вадима Солдатенка (Діназ), 3-й з 3-х – Романа Льопки (Карпати), 2-й з 2-х – Павла Кравцова (Маріуполь).

Командні «родзинки» туру

• Полісся здобуває 170-ту перемогу у Першій лізі.
  • Василь Грицук (Полісся) стає автором 100-го голу нинішнього чемпіонату.
  • уперше з початку нинішнього чемпіонату зафіксовано перемогу з рахунком 5:0
  • Полісся раніше забивало 5 голів за гру у Першій лізі ще 29 травня 2002 року, перемігши вдома Миколаїв – 5:2.
  • 280-й гостьовий матч Прикарпаття у Першій лізі: +56=55-169 м’ячі 260-485.
  • 120-й домашній матч Гірника-Спорту у Першій лізі: +45=28-47 м’ячі 144-143.
  • Перша нічия Епіцентру у Першій лізі (у 6-й грі).
  • Перший безгольовий матч Скорука у Першій лізі (у 5-й грі).