У сьомому турі іспанської Примери «Реал» на своєму полі переграв «Осасуну».

У зв’язку з травмою спини Тібо Куртуа у воротах «вершкових» змінив Андрій Лунін. Українець провів на полі весь матч.

У другому таймі в його ворота все ж влетів м’яч. Після закидання до штрафного Кіке Гарсія пустив м’яч головою за неймовірною дугою. Голкіпер нічого не зміг вдіяти.

Таким чином, рахунок став 1:1. До цього у першому таймі Вінісіус Жуніор зловив уже Ерреру дальнім ударом.

Божевільний шанс забити знову отримали господарі під кінець гри. Давід Гарсія заробив видалення плюс пенальті. Однак Бензема спробу не реалізував. Пізніше француз забив, але з офсайду.

«Реал» уперше в сезоні втратив очки. «Вершкові» поступилися «Барселоні» лідерством за додатковими показниками.