Зоря поділила очки з Кривбасом (2:2) у 5 турі УПЛ.

Зоря Луганськ – Кривбас Кривий Ріг  2 : 2.

0 – 1. Хобленко – 10.

1 – 1. Кирюханцев – 17.

2 – 1. Кирюханцев – 28.

2 – 2. Волошин – 66.

Кривбас зустрів міжнародну паузу на дні турнірної таблиці та без жодного забитого гола. Зоря навпаки розпочала чемпіонат з серії перемог, тому вважалася фаворитом протистояння. Юрій Вернидуб зустрічався зі своїм колишнім клубом.

Кривбас активно стартував і забив швидкий гол. Хобленко реалізував пенальті, який заробив Татарков – Мацапура невдало пішов на перехоплення та збив суперника. Однак перевага номінальних гостей протрималася недовго, Зоря оперативно відповіла.

У луганців результат зробили новачки. Кирюханцев у першому матчі за Зорю оформив дубль. І зробив це ще до перерви, вийшовши на фланзі півзахисту. Спершу вихованець Шахтаря замкнув простріл Булеци, а потім скористався класним закиданням Шахова – ще одного дебютанта.

По перерві Кривбас більше атакував з надіями відігратися. Врятувати нічию вдалося завдяки ще одній помилці Мацапури. Голкіпер невдало парирував удар Задераки прямо на Волошина. Назар головою встановив підсумковий рахунок – 2:2.

Зоря набрала 10 очок і піднялася на третє місце УПЛ, Кривбас з двома балами залишився останнім у таблиці.