Анонс матчів п’ятого туру сезону 2022/23 у Другій лізі

Рубікон (Київ) – Реал Фарма (Одеса)

Арбітр – Сергій Труба (Черкаси, восьма гра)

Історія протистоянь у Другій лізі: раніше не зустрічались.

Відстань між містами по автодорогах: 475 км.

П’ятий тур розпочнеться у п’ятницю у Києві. Обидві команди знаходяться у нижній частині турнірної таблиці маючи рівну кількість очок. Одесити в минулому турі перемоги запорізьких юнаків і здобули свою першу перемогу, а от столичний Рубікон програв у Києві Чайці – 0:3.

Субота, 01 жовтня 2022 року.

Нива (Вінниця) – Звягель (Новоград-Волинський)

Арбітр – Євгеній Макаренко (Черкаси, шоста гра)

Відстань між містами по автодорогах: 213 км.

Суха серія воротаря вінницької Ниви Єгора Поповича триває 221 хвилину, ще вісім хвилин без пропущених м’ячів і буде оновлений рекорд сезону. Обидві команди знаходяться у щільній групі у середині турнірної таблиці, між ними лише одне очко різниці.

ФК Хуст – Чайка (Петропавлівська Борщагівка)

Арбітр – Іван Мандзюк (Тернопільська область, друга гра)

Відстань між містами по автодорогах: 769 км.

Центральний матч туру відбудеться на Закарпатті. Третя команда прийматиме другу, між ними лише два очки різниці. Після поразки у першому турі петропавлівська Чайка виграла три свої наступні гри. Хустяни з двох виїзних матчів повернулися на два дні раніше, але набрали там лише три очки з шести можливих.

Нива (Бузова) – Кремінь-2 (Кременчук)

Арбітр – Павло Децюк (Чернігів,19 гра)

Відстань між містами по автодорогах: 366 км.

В Бучі зустрічатимуться найстарша і наймолодша команда сезону. Бузівська Нива залишається єдиною командою ПФЛ, яка перемогла в усіх своїм матчах, а її півзахисник Іван Сомов забиває в усіх чотирьох попередніх матчах. У двох попередніх гостьових матчах юнаки з Кременчука пропустили одразу дев’ять м’ячів.

МФК Металург-2 (Запоріжжя) – Васт (Миколаїв)

Арбітр – Ростислав Дубина (Дніпро, 15 гра)

Відстань між містами по автодорогах: 404 км.

Юнаки запорізького Металургу залишаються єдиною командою ліги, яка ще не вигравала. Миколаївський Васт після вдалого старту програв дві свої наступні гри і опинився в нижній частині турнірної таблиці.