Сьогодні відбувся благодійний матч легенд Ліверпуля та Манчестер Юнайтед, у якому взяв участь колишній нападник збірної України Андрій Воронін.

Команда зірок минулого Ліверпуля зуміла обіграти легенди Манчестер Юнайтед з рахунком 2:1. Після першого тайму «червоні дияволи» мінімально перемагали завдяки голу Дімітара Бербатова, але у другому таймі Марк Гонзалес та Флоран Сінама-Понголь встановили остаточний рахунок на табло.

У стартовому складі Ліверпуля на поле вийшли: Дудек, Кварме, Аншо, Шкртел, Віньяль, Сіссоко, Даунінг, АЛОНСО, Родрігес, Ле Таллек, Воронін

Запасні: Вестерфельд, Діао, Ауреліо, Траоре, Гонсалес, Рієра, Джонсон, Кін, Сінама-Понголь, Гарсія

43-річний Воронін перейшов до Ліверпуля з Байєра у липні 2007 року. У вересні 2008-го вирушав в оренду в Герту, а в січні 2010-го перейшов у московське Динамо.

Загалом за Ліверпуль форвард провів 40 матчів, забив шість голів і віддав п’ять результативних передач.