Сотні вболівальників “Депортіво Калі” вибігли на поле і жорстоко побили нападника свого клубу “Депортіво Калі” Теофіло Гутьєрреса.

Це сталося наприкінці другого тайму. На 81-й хвилині зустрічі сотні вболівальників залишили трибуни та увірвалися на поле. Співробітники поліції, які були присутні, не змогли їх зупинити. Більшість гравців і судді втекли, у той час як деякі гравці «Калі» залишилися на полі і були облаяні вболівальниками, незадоволеними кризою, яку переживає команда, перебуваючи на останньому місці в турнірній таблиці після 13 турів.

Особливо постраждав 37-річний Теофіло Гутьєррес. Колишній гравець збірної Колумбії був оточений кількома вболівальниками. В люті фанати били його руками та ногами.

Матч був перерваний за рахунку 2:0 на користь “Депортіво Тулуа” і цей результат визнаний остаточним.