Антальяспор поступився Адана Демірспор (0:3) в рамках 7-го туру чемпіонату Туреччини.

Туреччина, 6 тур

Антальяспор – Адана Демірспор – 0:3

Голи: Беланда, 1, Гульдбрандсен, 75, Ассомбалонга, 84

Вилучення: Айдогду, 8, Накадзіма, 61 – Ракицький, 39

Команда Вінченцо Монтелли була фаворитом і очікувано здобула перемогу, яка дозволила Адана Демірспор наздогнати Галатасарай на вершині турнірної таблиці. Антальяспор продовжив серію поразок до чотирьох матчів. Перший гол у цій грі вже на першій хвилині забив колишній гравець Динамо Юнес Беланда.

Окрім результату, цей матч запам’ятається парадом червоних карток. Зокрема, ще в першому таймі матч закінчився для Ярослава Ракицького. Українець лише минулого туру повернувся після дискваліфікації за попередню червону. Проте абсолютним антигероєм слід назвати Накадзіму. Японець вийшов на поле на 59-й хвилині, а на 61-й вже заробив вилучення, поховавши надії Антальяспора бодай на нічию.