У понеділок в очному протистоянні зустрічалися дебютанти Другої ліги. “Васт” у Демидові приймав “Кремінь-2”.

Друга ліга. 1-й тур

“Васт – “Кремінь-2” 5:0

Голи: Вітенко (18), Крамаренко (49), Ярчук (58), Гуменяк (80, 87)

Кістяк миколаївського колективу складають гравці, які відомі за своїми виступами в МФК “Миколаїв”. Підопічні Юрія Чумака лише робитимуть свої перші кроки у дорослому футболі. Для багатьох 16-річних хлопців така можливості є дуже важливою у процесі становлення кар’єри. Безумовно, фаворитом цього протистояння вважалися миколаївці, які мають більш досвідчених виконавців у складі.

Уже на 18-й хвилині підопічні Назаренка підтвертили статус фаворита. Головів навісив, а Вітенко розстріляв ворота Музичка – 1:0. За мінімальної переваги номінальних господарів команди пішли на перерву.

На початку другого тайму миколаївці закріпили свою перевагу. Відзначився Олег Крамаренко – 2:0. У другій половині зустрічі футболісти “Васта” продовжували домінувати та лише нарощували свою перевагу. Ще до закінчення години ігрового часу Дмитро Ярчук зробив рахунок розгромним – 3:0.

Підопічні Назаренка наприкінці матчу відзначилися ще двічі. Два голи забив Дмитро Гуменяк – 5:0.

У підсумку, матч завершився розгромною перемогою клубу із Миколаєва.