В межах 3-го туру чемпіонату юнацьких команд Чорноморець розписав суху нічию з Інгульцем.

«Чорноморець» (U-19) – «Інгулець» (U-19) Петрове – 0:0

3 вересня 2022 року. 3 тур. Одеса. 14-00. Стадіон УТБ «Чорноморець» у Совіньйоні. Без глядачів. 19 градусів, часом дощ.

Арбітр – Іван Сухенко (Кременчук), асистенти – Роман Мосійчук (Житомир) та Олександр Буток (Київ), четвертий арбітр – Віталій Соловйов (Одеса). Спостерігач арбітражу УАФ – Євген Абросімов (Одеса).

«Чорноморець»: Ширяєв, Дихтярук (капітан), Граждан (Чепраков, 85), Баранюк, Ішимський (Терещенко, 46), Драч (Меленчук, 69), Янчук, Додул, Марков, Ратушняк (Скрипник, 69), Пшеничнюк (Бойко , 59).

Запасні: Пірожок, Яриш, Дмитрієв, Новицький.

Тренер – Анатолій Діденко.

«Інгулець»: Корогод, Полтавець, Свирипа (капітан), Жилінський, Кічко, Шкурко, Хоменко, Чабан (Кабаченко, 12), Маціюк, Войтюк, Кляцький.

Запасні: Малий, Хаустов, Конебас, Пивовар.

Тренер – Ігор Хоменко.

Попереджені: Пшеничнюк (42), Терещенко (50), Додул (63), Граждан (66), Ширяєв (90+1), Дихтярук (90+3) – Войтюк (4), Маціюк (71), Кляцький (90+3).

Перший тайм пройшов із помітною ігровою перевагою нашої команди. П’ять разів «моряки» реально загрожували воротам суперників. На 3 хвилині Янчук із шести метрів головою пробив у воротаря, на 6-й Ратушняк завершив свій класний прохід у штрафний майданчик ударом поряд зі стійкою, на 22-й Баранюк, виконуючи перспективний стандарт, послав м’яч над поперечиною, на 25-й та 30-й змарнував шанси відзначитись Пшеничнюк (у першому випадку «Інгулець» врятував голкіпер, у другому одесит не влучив у ціль).

Після перерви гості змогли вирівняти гру. «Чорноморець» почав діяти на контратаках. Довгий час небезпечних моментів не виникало. Лише на 70 хвилині вперед могли вийти «моряки»: Бойко після гострого прострілу переправляв м’яч у ворота, але чудово зіграв Корогод. Потім настала черга «Інгульця» не реалізовувати вигідні ситуації. На 76 хвилині Маціюк втік віч-на-віч із Ширяєвим, який виручив «моряків». На 77-й потужно «вистрілив» із 16 метрів Хоменко (вище воріт). На 82-й Жилінський ледь не «замкнув» дальню штангу після кутового, але схибив.

Підсумок – 0:0.