Верес U19 у заключному товариському поєдинку літнього міжсезоння впевнено обіграв команду чемпіонату Рівненського району – Славію з Великої Омеляни.

Верес U19 – Славія – 3:0 (1:0)

контрольний матч

17 серпня 2022 року, Рівне, стадіон НУВГП

Верес U19 (стартовий склад): Мигаль – Протасевич, Савчук, Устимець, Ромасюк, Петров, Шух, Вадовський, Годя, Ібрагімов, Бамболя.

Тренер: Олег Шандрук.

Голи: Шух (дубль), Лепський.

Рівно три тижні тому Верес U19 вже зустрічався зі Славією. Тоді рівняни поступилися – 2:3, пропустивши вирішальний гол на заключних секундах матчу.

Цього разу молоді вихованці Олега Шандрука не залишили шансів досвідченим аматорам. У першому таймі вперед у рахунку рівнян дальнім ударом вивів Дмитро Шух.

По перерві він же реалізував пенальті. А крапку у грі поставив Лепський, який незадовго до цього вийшов на заміну.

Нагадаємо, раніше Верес U19 обіграв Поділля U17 із Хмельницького – 2:1, РОКО з Городка – 3:1 і 9:0, Ковель-Волинь – 2:0, Львів U19 – 2:1, Дніпро U19 – 3:1, зіграв унічию із грушвицьким Переможцем – 2:2 та поступився ковельському Тайму – 2:4 і Славії з Великої Омеляни – 2:3.

22-го серпня Верес U19 виїзним матчем проти Чорноморця стартує у юнацькому чемпіонаті УПЛ.