Асистент тренера збірної Франції Гі Стефан розповів, що перемога над Норвегією в третьому турі чемпіонату світу 2026 року принесла йому задоволення, проте всі його думки з головним очільником команди Дідьє Дешамом, у якого напередодні померла мати.
Його слова передає пресслужба ФІФА.
“Перш за все, наші думки – з Дідьє Дешамом. Ми з нетерпінням чекаємо на його повернення, і завтра він вже буде з нами на тренуванні. Щодо матчу, то ми зробили те, що мали зробити. Наша гра принесла багато задоволення: була висока інтенсивність і чимало моментів.
Ми забили чотири голи. Усман зробив хеттрик, а Дезіре Дуе забив перший гол головою у своїй кар’єрі. Це все позитивні моменти, і нам потрібно розвивати їх далі.
Проте були й моменти, коли ми не грали на повну силу, і нам потрібно їх виправити.Чим далі ми просуваємося в цьому турнірі, тим сильнішими ставатимуть суперники. Ми маємо залишатися пильними. Ми раді, будемо насолоджуватися цією перемогою, але завтра повернемося до роботи з Дідьє”.