Президент “Епіцентру” Іван Чорноног розповів, де команда розраховує проводити домашні матчі в новому сезоні.

– Уболівальники вже активно цікавляться новим сезоном. Запитують, чи команда повернеться до Кам’янця–Подільського, чи будуть абонементи на домашні матчі?

– Ми дуже хочемо, щоб домашні матчі ФК “Епіцентр” проводив на своєму рідному стадіоні в Кам’янці–Подільському й робимо для цього все необхідне. Тож дуже розраховуємо на підтримку вболівальників. Недарма кажуть, що вболівальники – це дванадцятий гравець. Саме на цього дванадцятого гравця ми дуже сподіваємося у домашніх матчах. Футболісти зі свого боку зроблять усе можливе, щоб кожна гра в Кам’янці–Подільському була справжнім футбольним святом. Вони віддаватимуть усі сили на полі, щоб уболівальники були задоволені грою та результатом. А ми сподіваємося, що вболівальники підтримуватимуть команду так само віддано, як робили це протягом усього минулого сезону.

Сьогодні клуб активно працює над тим, щоб стадіон відповідав усім вимогам Української Прем’єр-Ліги. Уже встановлено нове освітлення, оновлюється адміністративна будівля, тривають роботи на футбольному полі та в технічних зонах. Звісно, плануємо й запровадити систему сезонних абонементів. Хотілося б, щоб наші вболівальники активно їх купували та підтримували команду на кожному домашньому матчі. У провідних футбольних клубах саме власники абонементів формують основу аудиторії на трибунах. Тому запрошую всіх на футбол. Разом підтримуватимемо “Епіцентр” і разом йтимемо до нових перемог.