Головний тренер “Динамо” Ігор Костюк висловився про повернення польського захисника Томаша Кендзьори до київського клубу.

“Про Томаша я вже казав – це був наш свідомий вибір. Ми з президентом про це розмовляли. Перевага у тому, що Томаш вже адаптований, знає гравців, знає команду.

Ми з ним спілкувалися перед підписанням і дійшли згоди, що він має бути як права рука тренера, гравець, який втілює ідеї тренера розмовляючи. У нас була проблема з комунікацією, думаю, що він з цим допоможе”, – сказав Костюк у коментарі клубній пресслужбі.