Вчора, 24 червня, Динамо провело спаринг з Жиліною та здобуло переконливу перемогу з рахунком 5:1.
Головний тренер киян Ігор Костюк відзначив багато позитивних моментів у виконанні своїх підопічних.
«Сьогодні була набагато якісніша гра. Незважаючи на те, що грали по 60 хвилин, всі витримали цей час, хоча гравці перебувають в умовах щоденних навантажень. Інтенсивно провели два тайми, головне – організовано. Організація гри – це те, на чому ми наголошували перед матчем», — сказав тренер для клубної пресслужби.
Також Костюк висловився й щодо наступних спарингів, зазначивши, що після поєдинку з Жиліною команда побачила, в яких аспектах гри їй потрібно додавати та вдосконалюватися.
«Потрібно вдосконалювати нашу гру, адже у грі з Жиліною ми бачили помилки при швидких переходах – те, на чому наголошуємо. Треба вдосконалити дії після втрат мʼяча: як готуємося до цих втрат, як переходимо в атаку».
- У попередньому спарингу команда Костюка зіграла внічию з празькою Славією (1:1). А в наступному контрольному поєдинку протистоятиме польській Вєчисті з Кракова (28.06).
- В першому кваліфікаційному раунді Ліги Європи Динамо гратиме проти румунського клубу Університатя Клуж. Матчі відбудуться 9 та 16 липня.