Португальський фахівець Жозе Моурінью розповів про причини свого повернення на посаду головного тренера мадридського “Реала”.
“Я не заперечую, що люблю мадридський “Реал”, і саме тому я повертаюся. Чи буду я поводити себе у клубі так, як минулого разу? Настав час бути дуже спокійним, аналізувати, спілкуватися, ставити запитання, відповідати на запитання та розпочати дуже вільний та чесний діалог”, – сказав Моурінью.
Нагадаємо, що Жозе підписав контракт з іспанським грандом на три сезони – до 30 червня 2029 року.