28 червня “Металіст” розпочне літній навчально-тренувальний збір у рамках підготовки до сезону 2026/27.

Збір харків’ян триватиме три тижні – до 18 липня. Робота команди проходитиме у режимі щоденних дворазових тренувань.

Під час підготовки “Металіст” проведе чотири контрольні матчі:

4 липня – проти ФК “Ужгород”

11 липня – проти “Скали 1911” (Стрий)

18 липня – проти ФК “Ужгород”

19 липня – проти “Атлета” (Київ)

Нагадаємо, за підсумками сезону Першої ліги-2025/26 “Металіст” посів 7 місце. Старт нового чемпіонату заплановано на 25 липня.