28 червня “Металіст” розпочне літній навчально-тренувальний збір у рамках підготовки до сезону 2026/27.
Збір харків’ян триватиме три тижні – до 18 липня. Робота команди проходитиме у режимі щоденних дворазових тренувань.
Під час підготовки “Металіст” проведе чотири контрольні матчі:
4 липня – проти ФК “Ужгород”
11 липня – проти “Скали 1911” (Стрий)
18 липня – проти ФК “Ужгород”
19 липня – проти “Атлета” (Київ)
Нагадаємо, за підсумками сезону Першої ліги-2025/26 “Металіст” посів 7 місце. Старт нового чемпіонату заплановано на 25 липня.