Як стало відомо Футбол 24, 18-річний українець Юрій Фербей тепер гратиме за ЛНЗ U-19.
Український півзахисник до цього пройшов школу грецького Олімпіакоса. Також Фербей раніше їздив на перегляди в Полісся та Динамо, але тоді жоден перехід не склався.
Зауважимо, що Юрій Фербей є вихованцем київського Атлета, який виступає у Другій лізі України. В Греції він опинився після початку повномасштабної війни. Після цього Юрій приєднався до молодіжної системи Олімпіакоса. За першу команду грецького клубу він не провів жодного офіційного матчу. Всього Фербей провів у академії команди з Пірея три роки.