Мадридський “Атлетіко” офіційно ініціює судовий розгляд проти “Барселони”.

Приводом для звернення до Міжнародної федерації футболу (ФІФА) стали, на думку керівництва мадридського клубу, неправомірні переговори каталонців із нападником Хуліаном Альваресом.

Генеральний директор “Атлетіко” Мігель Анхель Хіль Марін прокоментував позицію клубу, звинувативши “синьо-гранатових” у порушенні трансферного регламенту.

“Наш обов’язок — захищати інтереси “Атлетіко”, і саме тому ми збираємося подати скаргу до ФІФА на “Барселону” за переговори з гравцем, який має чинний контракт протягом захищеного періоду”, — наводить слова Маріна Фабріціо Романо у соціальній мережі X.

Згідно з правилами ФІФА, клубам заборонено вступати у прямі переговори з футболістами інших команд без офіційного повідомлення та згоди чинного роботодавця, якщо до завершення контракту залишається більше ніж пів року.

“Атлетіко” має намір довести, що каталонці порушили цей пункт регламенту при спробі переманити аргентинського форварда.