Одеський Чорноморець офіційно оголосив про підписання українського захисника Сергія Корнійчука. Про це пише клубна прес-служба «моряків».
«Вітаємо Сергія у складі «моряків» та бажаємо успіху, впевненості й яскравих матчів у чорно-синій футболці. Ласкаво просимо до «Чорноморця», – лаконічно йдеться у повідомленні.
За офіційною інформацією, Корнійчук перебрався до Чорноморця на правах вільного агента. Угода «моряків» з футболістом розрахована на 3 роки – до літа 2029.
21-річний гравець має досвід виступів в УПЛ за «Минай», житомирське «Полісся» та рівненський «Верес». У вересні минулого року Сергій Корнійчук дебютував у молодіжній збірній України.