Вінгер донецького «Шахтаря» Олександр Ющенко продовжить кар’єру у складі київської «Оболоні», де виступатиме на правах оренди.
Про це повідомили в ефірі ТаТоТаке.
«Гірники» погодилися відправити талановитого футболіста до столичної команди, де він зможе отримувати регулярну ігрову практику. Сторони провели успішні перемовини та узголи усі умови орендної угоди.
Ющенко провів 33 матчі у складі «Шахтаря» U-19, в яких забив шість голів і віддав дев’ять результативних передач. В активі 21-річного футболіста чотири гри за збірну U-19.