Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі телеканалу Рада повідомив, що захисники Харкова всю ніч відбивали наступ російських окупантів, на підходах до міста знищували колони супротивника.

За його словами, Харків перебуває під контролем українських військових, окупанти обстрілювали житлові квартали з артилерії. Снаряди влучали у будинки та дитячий садок, серед загиблих є діти. Точної кількості жертв Синєгубов не назвав.

Він повідомив, що в місті є велика кількість диверсійних груп, є ризики наступу. Українським військовим вдалося ліквідувати 20 окупантів, які ховалися у будівлі школи.

У Харків також зайшла російська техніка, але її оперативно знищила українська армія.

Щодо гуманітарної ситуації в Харкові, то, за словами Синєгубова, у місті розгортають кілька логістичних центрів, щоб розподіляти продукти. Місцеве населення добровільно передає машини військовослужбовцям для захисту міста.

Комендантська година 28 лютого почне діяти з 16.00.

Нагадаємо, в понеділок зранку запрацювали продуктові магазини у Києві після триденної комендантської години. Ситуація у столиці в цілому в неділю та в ніч на понеділок була спокійною.