Київське “Динамо” знайшло ще одного спаринг-партнера на зборі в Австрії.
Як стало відомо, столичний клуб зіграє з австрійським “Блау-Вайсс” (Лінц). Відбудеться цей спаринг 2 липня. Зазначимо, “Динамо” працює в Австрії з 15 червня, і вже зіграло один контрольний матч – з празькою “Славією” (1:1).
До гри з “Блау-Вайсс” динамівці проведуть ще два спаринги – з “Жиліною” (Словаччина, 24 червня) та “Вєчиста” (Польща, 28 червня).