“Олександрія” сьогодні, 22 червня, повідомила про припинення співпраці із спортивним директором клубу Євгеном Кочергою.
– Бажаємо успіхів у подальшій кар”єрі, нових професійних звершень, яскравих перемог та реалізації всіх поставлених цілей! Дякуємо за роботу та бажаємо успіхів у майбутньому, – мовиться у заяві ФК “Олександрія”.
Нагадаємо, Євген Кочерга став спортивним директором “Олександії” влітку 2025 року, і за час його роботи команда вибула з УПЛ.