Черкаський ЛНЗ попрощався з двома футболістами. Про це повідомляє прес-служба клубу.
Бронзовий призер минулого сезону Української Прем’єр-ліги покинули півзахисники Марко Подоляк та В’ячеслав Танковський. Сторони достроково розірвали контракти, які діяли до літа 2027 року.
На рахунку Марко Подоляка в минулому сезоні – 1 матч, без результативних дій. На рахунку Танковського – 20 поєдинків, 1 гол і 1 гольова передача.