Одеський “Чорноморець” уперше зібрався на своїй базі в Совіньйоні після завершення міжсезоння та початку підготовки до нового сезону-2026/27.
Перед першим тренуванням відбулася церемонія нагородження команди срібними медалями чемпіонату VBET Першої ліги сезону-2025/26. Нагороди футболістам, тренерському штабу та персоналу клубу вручив президент ПФЛ Олександр Каденко.
На заході також були присутні виконувач обов’язків міського голови Одеси Ігор Коваль, заступник голови Одеської обласної військової адміністрації Олексій Химченко та генеральний директор “Чорноморця” Валерій Деордієв.
Підготовку до нового чемпіонату “моряки” проведуть на базі в Совіньйоні. Команда планує провести низку контрольних матчів з аматорськими колективами Одеси, а також клубами УПЛ і ПФЛ. Розклад спарингів буде опубліковано пізніше. Крім того, разом із “Чорноморцем” тренуються кілька потенційних новачків.