Головний тренер «Динамо» Ігор Костюк прокоментував результати жеребкування першого кваліфікаційного раунду Ліги Європи, за підсумками якого його команда зіграє проти «Університаті» Клуж.

– Суперник «Динамо» в першому раунді Ліги Європи – міцна румунська «Університатя» з Клужа. Як ви відреагували на підсумки жеребкування?

– Розуміємо, що легких суперників у кваліфікації Ліги Європи не буває, всі команди посідають високі місця у чемпіонатах своїх країн. Так, можливо, деякі інші варіанти на папері виглядали простішими, але жереб визначив саме «Університатю», й ми з повагою ставимося до цього суперника. Це міцна, добре організована команда з хорошими виконавцями.

Водночас концентруємося насамперед на собі. Попереду збір, підготовка, контрольні матчі, наше завдання – підійти до офіційних поєдинків у найкращому стані. Якщо хочеш досягати серйозних результатів у єврокубках, потрібно бути готовим перемагати будь-якого суперника, незалежно від жереба. Тому сприйняли результати жеребкування спокійно й уже готуємося до протистояння.

– Чи змінюватиметься якось підготовка команди з урахуванням того, що вже перший суперник є командою досить високого рівня?

– Глобально не будемо змінювати принципи підготовки, адже завжди налаштовуємо команду на максимальні вимоги та високий рівень конкуренції. Водночас, звісно, детально вивчатимемо суперника, аналізуватимемо його сильні й слабкі сторони та особливості гри, – сказав Костюк.

Матчі пройдуть 9 та 16 липня.