Житомирське «Полісся» офіційно оголосило про розірвання контракту з ізраїльським півзахисником Томером Йосефі.
Співпрацю припинено за обопільною згодою сторін, повідомляє пресслужба «вовків».
Ізраїльський легіонер залишає Житомир, маючи в своєму активі 26 офіційних матчів у складі «Полісся». За цей час півзахисник зумів відзначитися 3 забитими м’ячами та віддав 2 результативні передачі.
«Футбольний клуб “Полісся” щиро дякує Томеру за внесок у розвиток та результати команди, а також бажає успіхів, нових спортивних досягнень та кар’єрних викликів у подальшому», — йдеться в офіційній заяві житомирян.