Головний тренер збірної Бельгії Руді Гарсія прокоментував нічийний підсумок матчу другого туру групового етапу чемпіонату світу проти Ірану – 0:0.

«Очевидно, ми сподівалися почати краще і виграти всі матчі, або принаймні один. Але це частина життя. Іноді так трапляється.

Ми очікували домінувати – і ми це зробили. Тактично, за планом гри, ми діяли так, як хотіли. Іранська команда планувала бити нас на контратаках, і їхні стандарти дуже сильні. Ми реагували нормально, але могли б краще – можливо, ми були трохи наївними. Якщо ти неефективний – не забиваєш, а якщо не забиваєш – не виграєш.

У першому таймі ми занадто поспішали і марнували моменти», – підсумував Гарсія.

Після двої турів збірна Бельгії має в своєму активі два очки та посідає третє місце в групі G. Наступний матч «червоні дияволи» зіграють 27 червня у Ванкувері проти Нової Зеландії. Старт гри заплановано о 6:00 за київським часом.