Головний тренер збірної Австралії Тоні Попович прокоментував поразку від США (0:2) у матчі ЧС-2026.

«Я не знаю, чи справа у важливості події, але ми виглядали млявими, з важкими ногами. Вони були швидшими, потужнішими, вигравали кожне єдиноборство та кожен підбір, а за таких умов дуже важко набрати обертів.

До того ж ми пропустили два необов’язкові голи. На мою думку, реакція команди в другому таймі була просто надзвичайною.

Попри весь цей шум тут, граючи проти збірної-господині, я вважаю, що в другому таймі гравці показали, наскільки вони хороші», – сказав Попович.

Збірна США здобула другу перемогу поспіль і достроково гарантувала вихід у плей-оф.