У неділю у чемпіонаті Італії відбулось декілька матчів.

Італія, Серія А, 1-й тур

Спеція – Емполі – 1:0

Гол: Н’Зола, 36

Спеція відкривала сезон домашнім матчем проти Лечче. Віктор Коваленко у заявку господарів не потрапив, а син Мальдіні всю зустріч провів у запасі. Команда впоралась і без них: доволі рівний перший тайм підопічні Луки Готті виграли завдяки класній передачі Бастоні на хід Н’Зола та пострілу останнього поміж ніг голкіперу – 1:0! Реца за три хвилини міг і подвоїти перевагу Спеції, пробивши з гострого кута під ближню стійку, але цього разу воротар виручив гостей.

В другому таймі Емполі виглядав набагато активніше. Колектив Паоло Дзанетті завдав значно більше ударів (11 проти 3), але майже всі вони не були небезпечними. Виключенням можна назвати лонгшот Байрама зі штрафного повз дальню дев’ятку. Спеція, своєю чергою, намагалася “засушити” гру.

Зрештою, господарі свого добились. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Спеції.