У поєдинку 2-го туру АПЛ «Арсенал» на своєму полі обіграв «Лестер» з рахунком 4:2.

Дубль та два асисти оформив Габріел Жезус, а Олександр Зінченко провів на полі 77 хвилин і був замінений на Кірана Тірні.

Лондонці стартували у сезоні з двох перемог.

Чемпіонат Англії 2-й тур

Арсенал – Лестер 4:2
Голи: Жезус, 23, 35, Джака, 55, Мартінеллі, 75 – Саліба, 53 (у свої ворота), Меддісон, 74.

“Каноніри” повели в середині тайму. Джака в межах штрафного відкинув під удар Жезусу, а бразилець за цікавою траєкторією відправив м’яч у дальній кут. Ще до перерви форвард забив вдруге, замкнувши дальню стійку після подачі з кутового.

На старті другої половини команди обмінялися забитими м’ячами. Спершу Саліба невдало відпасував назад Ремсдейлу, оформивши автогол. Та вже за дві хвилини Джака скористався зіткненням Ворда з Фофана та спокійно відправив м’яч у порожні ворота.

Буквально за десять хвилин “Арсенал” і “Лестер” знову обмінялися голами. Іхеаначо легко пройшов Зінченка на фланзі й відпасував Меддісону, який пробив кіпера з меж карної зони. У відповідь Мартінеллі завдав удару з району лінії штрафного прямісіньку в кут – 4:2!