Мадридський Реал здобув перемогу над Айнтрахтом у матчі за Суперкубок УЄФА.

Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь “вершкових”. Голами відзначилися Давід Алаба та Карім Бензема.

Суперкубок УЄФА
10 серпня

Реал Мадрид – Айнтрахт 2:0 (1:0)

Голи: 1:0 – 37 Алаба, 2:0 – 65 Бензема

«Реал»: Куртуа, Карвахаль (Рюдігер, 85), Алаба, Мілітао, Менді, Модріч (Родріго, 67), Кроос (Чуамені, 85), Каземіро, Вальверде (Камавінга, 76), Бензема, Вінісіус Жуніор (Себальос, 85).

«Айнтрахт»: Трапп, Туре (Аларіо, 70), Ндіка, Тута, Ленц, Роде (Гетце, 58), Соу, Камада, Ліндстрем (Коло-Муані, 58), Кнауфф, Борре.

Попередження: Аларіо

Нагадаємо, що Реал здолав Ліверпуль у фіналі Ліги чемпіонів, а Айнтрахт переміг Рейнджерс у фіналі Ліги Європи.

Почався матч із двох найнебезпечніших виходів андердога даного протистояння. Але в обох випадках Куртуа врятував команду. Через кілька хвилин вже Тута виносив м’яч перед своїми воротами.

Проте ще до перерви «Реал» відкрив рахунок. Після двох скидань головою в порожню рамку забив Алаба.

Після перерви перевагу вершкових подвоїв Бензема. Перед грою йому вручили приз кращому гравцеві ЛЧ минулого сезону.

Голкіпер мадридського клубу Андрій Лунін так і не взяв участі у зустрічі. Українець усі 90 хвилин провів на лавці запасних.

«Реал» здобув перемогу у зустрічі і виграв євротрофей.