Відбулися матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів

Шемрок Роверс (Ірландія) – Лудогорець (Болгарія) 2:1

Голи: Грін 21, Емаху 88 – Соуза 90+1 Вилучення: Кафумана 51 (гості) (Перша гра – 0:3)

“Лудогорець” вирішив випробувати долю, ледь не втративши перевагу в три м’ячі у протистоянні з “Шемрок Роверс”. До перерви господарі встигли відіграти один м’яч. Потім у болгар був видалений хавбек Кафумана, і підопічним Анте Шимунджі стало не до жартів. До межі напруга сягнула моменту, коли на 88-й хвилині Емаху відіграв другий м’яч.

“Шемрок” рвонув у вирішальну атаку і отримав у контратаці від Каулі Соузи. 2:1. “Лудогорець” однозначно заслужив на прохід, але можна було б обійтися і без цих нервів.

Шкупі (Північна Македонія) – Динамо Загреб (Хорватія) 0:1

Гол: Адемі 47 (Перша гра – 2:2)

Скромний македонський клуб “Шкупі” виявився величезною проблемою для хорватських домінантів із Загребу. “Динамо” звикло розкривати оборонні редути слабших супротивників у своєму чемпіонаті, але зухвала манера македонян не давала “синім” спокою всі 180 хвилин протистояння.

Зрештою фавориту таки вдалося пройти до третього раунду, але ця перемога далася їм величезною працею. За іронією долі, чемпіонів Північної Македонії вибив гол гравця національної збірної Аріяна Адемі.