Другий склад Брентфорда провів товариський матч проти молодіжної команди Суонсі (2:4). Півзахисник “бджіл” Єгор Ярмолюк зумів дебютувати у стартовому складі в англійській команді.

Ярмолюк вперше зіграв зі старту другої команди Брентфорда в доволі результативному матчі, провівши на полі 66 хвилин.

За час, проведений на полі, Єгор запам’ятався тим, що заробив небезпечний штрафний біля воріт “лебедів”. У середині першого тайму Ярмолюк після гарного спринту з м’ячем був збитий на краю штрафного майданчика та арбітр призначив штрафний удар. До м’яча підійшов Гілберт, але удар припав на стінку із гравців Суонсі.

Нагадаємо, Ярмолюк перейшов до Брентфорда з Дніпра-1 за півтора мільйона євро. З новачком підписали трирічний контракт із опцією продовження угоди ще на один сезон.

Наступний сезон атакуючий півзахисник проведе у Брентфорді Б – резервній команді “бджіл”.