Другий кваліфікаційний раунд Ліги конференцій – це 106 команд, розділених на 53 ігрові протистояння. У кожному протистоянні – по два матчі (вдома і на виїзді без правила виїзного голу). Переможці за сумою двох ігор пройдуть до третього кваліфікаційного раунду, переможені попрощаються з єврокубками.

Ліга Конференцій, Другий кваліфікаційний раунд

“Кизилжар” (Казахстан) – “Осієк” (Хорватія) 1:2

Голи: Неясміч (автогол) 83 – Топчагіч 53, Клйянхаслер 76

Вилучення: Г’ян Мартінс 68 (дві жовтих, “Кизилжар”)

Для “Кизилжара” це абсолютний дебют у єврокубках. Тож було б занадто голослівно вимагати від представника Казахстану сенсації проти досвідченого “Осієка”, хоча бій команда, кольори якої захищає українець Юрій Бушман (відіграв дев’яносто хвилин), дала. Перший тайм закінчила з рівним рахунком, а ось у другому пропустила двічі.

З огляду на те, що вже при 0:2 господарі залишилися в меншості через вилучення Г’яна Мартінса, один відіграний гол наприкінці й збереження шансів на загальний успіх – непоганий результат.

Хорватія – конкурент України у Таблиці коефіцієнтів. Констатуємо: до її скарбнички йде один бал.