Бельгійський «Брюгге» захисника збірної України Едуарда Соболя в межах підготовки до сезону-2022/2023 провів контрольний поєдинок проти данського «Копенгагена».

Формат матчу передбачав два тайми по 45 хвилин і ще один умовний екстратайм тривалістю 30 хвилин. Українець з’явився на полі на 15-й хвилині, замінивши партнера, який зазнав ушкодження. Нашого хлопця замінили на 91-й хвилині зустрічі, яка закінчилася нічиєю — 2:2. Причому по ходу поєдинку команда українця вела — 2:0.

Останню контрольну гру «Брюгге» планує провести 13 липня. Суперник — нідерландський «Утрехт».

А свій перший офіційний матч у новому сезоні чорно-сині зіграють 17 липня, коли в битві за Суперкубок Бельгії зійдуться з «Генком».