Національна поліція України порушила справу з приводу несплати комісійних та агентських з боку данського «Копенгагена» при організації трансферу грузинського центрбека «Шахтаря» Давида Хочолави.

Про це повідомляє Ekstra Bladet.

Вперше скандал довкола цього переходу виплеснувся на сторінки преси ще у вересні минулого року. Тоді українські юристи та агенти на чолі з колишнім заступником міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергієм Ніжинським висунули відповідну претензію на адресу колишнього директора «Копенгагена» з футбольних операцій та міжнародних відносин Даніеля Роммедаля.

З того часу українці так і не отримали належних їм грошей, через що звернулися до правоохоронних органів. У результаті Шевченківський районний суд Києва постановив, що справа має бути розслідувана поліцією.

У документі, що знаходиться в розпорядженні Ekstra Bladet, українські юристи та агенти вимагають, щоб ФК «Копенгаген» і Даніель Роммедаль зазнали серйозних грошових стягнень у вигляді штрафів. Крім того, заявники хочуть, щоб Роммедаль був затриманий Інтерполом, а рахунки ФК «Копенгаген» були заарештовані.

Менеджер зі зв’язків із громадськістю «Копенгагена» Джес Мортенсен відмовився від коментарів із цього приводу.

За даними Transfermarkt, перехід Хочолави із «Шахтаря» коштував «Копенгагену» 2,5 мільйони євро.

У поточному сезоні грузинський футболіст провів 26 матчів за данський клуб у всіх турнірах, відзначившись 1 забитим м’ячем та 1 результативною передачею.