Аль-Айн завершив сезон під керівництвом Сергія Реброва зігравши внічию.

Ще три тури тому Аль-Айн достроково завоював чемпіонський титул. І хоча останні ігри не несли у собі турнірного значення, команда Реброва вигравала їх усі поспіль.

Фінальна гра сезону припала на домашнє протистояння з віце-чемпіонами в особі Аль-Шаржі. У першому колі Аль-Айн поступився цьому супернику (0:2).

Щось подібне було й сьогодні. Гості першими вийшли вперед на 38 хвилині. Аль-Айн зумів відігратися лише у другому таймі, через кілька хвилин після того, як Аль-Шаржа залишилася у меншості. В обох випадках відзначились бразильці.

Більше голів у поєдинку не було, команди розписали мирову з рахунком 1:1 та завершили сезон.

Зазначимо, що окрім чемпіонського титулу, Аль-Айн разом із Ребровим виграв Кубок ОАЕ. А ось у Кубку Президента “бос” зупинився на стадії 1/4 фіналу.

Нагадаємо, що раніше екс-тренер Динамо та Ференцвароша розповів про запропонований йому новий контракт від Аль-Айну. Український фахівець поки що не ухвалив остаточного рішення, хоча раніше заявляв, що бажає повернутися на батьківщину.