Денис Олійник, який виступає за фінський СІК допоміг своїй команді пройти до наступної стадії Кубка Фінляндії.

В 1/16 фіналу його команда зустрічалася із СІК Акатемія (молодіжна команда СІКа). На 84-й хвилині зустрічі український легіонер після передачі з правого флангу від правого флангу від партнера по команді з меж штрафного майданчика розстріляв ворота суперника – м’яч від стійки залетів у сітку. Так рахунок став 3:0 на користь СІКа. Але виявилося, що саме цей гол став вирішальним у зустрічі.

Адже на останніх хвилинах зустрічі молодь ледь не створила сенсацію. Гравці СІК Акатемії у компенсований час забили два м’ячі, але на більше не вистачило часу. Тож, підсумковий рахунок зустрічі 3:2 на користь СІКа.