Півзахисник “Кривбасу” Хрвоє Іліч прокоментував домашню перемогу над черкаським “ЛНЗ”, 3:1.

Я вважаю, що заслужили цей успіх, адже контролювали гру з початку і до кінця. Ми вигравали після першого тайму. В перерві обговорювали з командою, що повинні продовжувати грати в тому ж дусі, як і в першому таймі. На початку другого забили ще один гол, проте невдовзі пропустили, і, відтоді, відчували напругу до останніх хвилин. Дякувати Богу ми забили ще один мʼяч, і питання про переможця було знято.

Ти став автором першого голу. Згадай, як тобі це вдалось?

Так, я щасливий, що забив і допоміг “Кривбасу” перемогти. Побачив Микитишина, який біг флангом та виконав подачу. Далі Твердохліб скинув мʼяча мені на ногу, після чого я поцілив у дальній кут. Дякую партнерам за цей гол.

Чи можна так сказати, що нова форма виявилась фартовою для нашої команди?

Мені дуже сподобалася наша нова форма. Я сподіваюся, що ми будемо грати більше матчів в цьому червоно-чорному комплекті.