В межах 14-го туру Металіст 1925 здобув 50-ту перемогу у Першій лізі, перемігши на виїзді Діназ.

Перша ліга, 14-й тур. Група Б.

Діназ Вишгород – Металіст 1925 Харків 0 : 2.

0 – 1. Арі Моура – 45.

0 – 2. Борячук – 52.

“Діназ” у минулому турі зазнав розгромної поразки на полі “Маріуполя” і залишився на сьомому місці. Харків’яни виграли два матчі поспіль і не пропускали голів. Перемога у Демидові могла дозволили піднятися “Металісту 1925” навіть на третє місце.

Легкої прогулянки у першій половині зустрічі у харків’ян не було. Здавалося, що на перерву суперники підуть без голів, але після прострілу Калітвінцева рукою зіграв Соловйов. Одинадцятиметровий реалізував Арі Моура – 0:1. Відразу після цього прозвучав свисток на перерву.

На початку другого тайму гості збільшили свою перевагу. Після подачі Кравця головою у дальній верхній кут пробив Борячук – 0:2. Міг скорочувати відставання господарів Чепурненко, але він метрів з 25-ти влучив у стійку. Більше голів у нашому матчі не було. Таким чином, третя поспіль перемога підопічних Патріка ван Леувена.