Сьогодні жіноча збірна України провела перший поєдинок першого раунду плей-оф відбору чемпіонату Європи 2025 року.

Підопічні Володимира Пятенка у Стамбулі на арені «Есенлер» зустрілися з командою Туреччини. Наша збірна почала поєдинок ініціативно, і на 11-й хвилині Верноніка Андрухів мала шанс відкрити рахунок, але програла побачення один на один із кіпером Селдою Акгез. Втім, на 31-й хвилині Дарина Апанащенко влучно пробила у дальній кут після невдалої гри турецького голкіпера — 1:0.

Після перерви туркені активізувалися і змогли відгратися. На 61-й хвилині Еліф Кескін пробила у протихід Катерині Самсон слідом за передачею на дальню стійку. Таким чином нічия — 1:1.

Другий матч першого раунду плей-оф відбору Євро-2025 відбудеться 29 жовтня в Кишиневі на стадіоні «Зімбру».